Pożegnanie Przedszkola 2021 02 - 07 - 2021

W piątek 18.06.20121r całe przedszkole uczestniczyło w uroczystej Mszy Świętej  na zakończenie roku przedszkolnego 2020/2021, celebrowanej przez Księdza Wojciecha Wernera. W czasie  Eucharystii  dziękowaliśmy za łaski otrzymane w ciągu całego pobytu w przedszkolu oraz  modliliśmy się  o błogosławieństwo na okres wakacji.
 Po weekendzie poniedziałek 21 czerwca, był dniem niezapomnianym dla  starszaków, którzy po raz ostatni występowali na scenie naszej placówki. Najpierw  przedstawiali montaż słowno- muzyczno- taneczny dla swoich kochanych rodziców z okazji „Dnia  Rodziny”, który ze względu na sytuację epidemiologiczną musiał być przesunięty i tym samym zbiegł się z drugą ważną uroczystością a mianowicie z  „Pożegnaniem Przedszkola”. W tym roku 21 przedszkolaków prezentowało swoje umiejętności i talenty oraz  podziękowało wspólnocie przedszkolnej  za kilka lat, które zmieniło ich losy- z maluszków stali się ambitnymi absolwentami, którzy od września  przekroczą progi Szkoły Podstawowej  i staną się pełnoprawnymi uczniami. Absolwentów żegnali młodsi koledzy z grupy, siostra Sylwia, wychowawczynie i opiekunowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Każdy otrzymał pamiątkowy prezent oraz róg obfitości. Po wręczeniu upominków przedszkolaki częstując się ciastami i lodami bawili się na palcu zabaw. Czas w przedszkolu to najpiękniejsze chwile, to czas nauki, doświadczania, ale i czas nawiązywania przyjaźni. Mamy nadzieję, ze nasi absolwenci będą dumnie prezentowali wartości, których uczyły się od małego i zawsze z uśmiechem będą wspominać pobyt w  naszym przedszkolu, nad którym czuwa Św. S.Faustyna.


Zapraszamy do galerii