„Szewczyk Dratewka” – przedstawienie Rodzice Dzieciom 10 - 06 - 2021

W poniedziałek 7 czerwca 2021 roku, rodzice naszych przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka przedstawiły teatrzyk pt. „Szewczyk Dratewka”. 
Ta znana bajka opowiada o szewczyku, który musi wykonać trzy trudne zadania, aby uwolnić pannę zamkniętą na wieży przez złą czarownicę. Pomagają mu w tym zaprzyjaźnione zwierzęta. Zarówno ta jak i każda baśń niesie za sobą jakieś przesłanie. Bajka o Szewczyku Dratewce uczy o tym, że każdy dobry czyn będzie kiedyś nagrodzony. 
W kąt poszła trema…W fantastycznych strojach rodzice odegrali przedstawienie niczym artyści z najznamienitszych światowych scen. Największą niespodziankę miały oczywiście dzieci, które nie zawsze w prezentowanej postaci rozpoznawały swoich najbliższych. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Następnie były tańce i udaliśmy się na lody.
Wszystkim zaangażowanym rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych aktorskich sukcesów!

Galeria