Każdy z nas jest ważny i potrzebny 10 - 06 - 2021

W Naszym przedszkolu organizowany był konkurs plastyczny pt.: „Każdy z Nas jest ważny i potrzebny”. Do udziału w nim zaproszono dzieci z okolicznych przedszkoli.
Do naszej placówki trafiły piękne prace. Każda z nich wyróżniała się wielką pomysłowością i starannością. A co najważniejsze, niosła za sobą piękne przesłanie, o którym każdy, już nawet ten najmniejszy powinien wiedzieć i pamiętać. Jury po rozmowach stwierdziło, że każda praca zasługuje na docenienie i wyróżnienie.
Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie. Gratulujemy kreatywności oraz wyobraźni plastycznej. Oto lista nagrodzonych prac:
- kategoria wiekowa: 3, 4 latki:
I miejsce Ewa Kasperska
II miejsce Alicja Kornaś
III miejsce Michał Fedczak

- kategoria wiekowa 5, 6 latki:
I miejsce Amelia Stąsiek
I miejsce Natalia Cichońska
II miejsce Gabriela Szwed
III miejsce Martyna Milewska

Wymienione wyżej dzieci serdecznie zapraszamy po odbiór nagród do Naszego Przedszkola w poniedziałek i wtorek (14,15.06.2021) do godziny 16.