Spotkanie z odważnym pastuszkiem 02 - 11 - 2019

We wtorek 29.10.2019 r. gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Teatru Eden, którzy przedstawili historię „Odważnego pasterza Dawida”. Tytułowy bohater pomógł Królowi zapanować nad jego złym humorem i nastawieniem do świata. Śledząc bieg zdarzeń dzieci nauczyły się, że robienie dobrych uczynków, a także kierowanie do innych miłych słów mogą czynić cuda.
Tradycyjnie przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu -pomagały zbudować zagrodę i umieszczały w niej owieczki, a także śpiewały kołysanki. Dodatkowym atutem tego spotkania było przybliżenie dzieciom zawodu aktora, roli rekwizytów w grze aktorskiej, mowie ciała i choreografii. Nasi goście przypomnieli także o zasadach zachowywania się w teatrze. Dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy na kolejne przedstawienia.

Galeria