Pierwsze świętowanie urodzinek 14 - 10 - 2019

W piątek 04.10.2019 r. odbyły się w naszej placówce pierwsze w tym roku przedszkolnym urodzinki. Cała uroczystość rozpoczęła się wspólną modlitwą w kaplicy za jubilatów: Martynę Sz., Zofię Oliwię, Franciszka z grupy maluszków, Aleksandra i Antoniego z grupy średniaków oraz Elizę, Agatę i Emilię z grupy starszaków. Następnie dzieci udały się do swoich sal, gdzie świętujący otrzymali laurki, prezenty i mnóstwo pięknych życzeń, które mamy nadzieję szybko się spełnią. Po tej części przedszkolaki wzięły udział w zabawach muzyczno-ruchowo-sportowych, które dostarczyły wszystkim uczestnikom „przedszkolnych urodzinek” wiele radości. Całe świętowanie zakończyło zdmuchiwanie świeczek ze smakowitych galaretek. Z niecierpliwością czekamy na następne jubileuszowe zabawy, w czasie których każdy znajdzie coś miłego dla siebie.

Galeria