Oglądamy spektakl "Tyle po Nim zostało" 22 - 10 - 2019

W dniu 16.10.2019 dzieci z grupy „Owieczek” i „Serduszek” wybrały się do Publicznej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku.
W bibliotece dzieci miały okazję podziwiać wystawę fotografii przedstawiających naszego rodaka św. Jana Pawła II, która została zorganizowana z okazji 41. rocznicy wybrania Karola Wojtyły na papieża. Dokładnie 16 października 1978 roku z balkonu Bazyliki św. Piotra padły słowa „Habemus papam”. Dzięki tej wystawie, dzieci miały okazję zdobyć ciekawe informacje na temat papieża Polaka.
To nie jedyna atrakcja tego dnia, bowiem głównym celem naszego wyjścia było udanie się na przedstawienie teatralne pt. „Tyle nam po nim zostało” w wykonaniu Koła Teatralnego Stonoga pod kierunkiem p. Agaty Podłęckiej, poświęcone Janowi Pawłowi II.
Po pełnym wrażeń przedstawieniu, dzieci udały się do przedszkola śpiewając piosenkę „Nie ma lepszego od Jana Pawła II”.

Galeria