Kolejne zajęcia w bibliotece za nami 07 - 06 - 2018

W poniedziałek 28 maja dzieci z grupy „Aniołków” udały się w ramach zajęć dydaktycznych do Regionalnego Centrum Kulturalno Bibliotecznego w Brzesku, na ostatnie już w tym roku przedszkolnym zajęcia. Tym razem lekcja biblioteczna prowadzona była w oparciu o książkę „Franklin i książka z biblioteki”- dzięki niej przedszkolaki poznały przygodę żółwika Franklina – który zgubił książkę z biblioteki. Ta historia była wprowadzeniem do tematu spotkania- o tym jak należy dbać o książki. Dzieci rozmawiały o szanowaniu książek, i o tym co należy zrobić jeśli już doszło do zniszczenia. Następnie „Aniołki” oglądały książki interaktywne i bawiły się w komnacie bajek. Całe spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze w tym niesamowitym miejscu gdzie, każdy może przenieść się w świat bajek i wielu przygód....
 

Galeria