Tydzień Świętowania dobiegł końca 25 - 05 - 2018

    W piątek 25.05.2018 r. zakończyliśmy Tydzień Świętowania. Przyniósł on zarówno dzieciom jak i rodzicom wiele atrakcji oraz wzruszeń.
    Tego dnia rano, przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach edukacyjno – kulinarnych, gdzie młodzi kucharze mieli okazję przygotować zdrowe i pyszne słodycze bez cukru ,,Czekoladowe Kulki Mocy”. Dzieci mogły poznać nowe samki, produkty oraz co najważniejsze – kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe. Własnoręcznie przygotowane smakołyki zachęcały nawet największych niejadków do degustacji.  
    Po południu przyszedł czas na najbardziej wyczekiwaną przez dzieci atrakcję, bajkę pt.:,,Smerfy”. A dlaczego najbardziej wyczekiwaną? Ponieważ, została przygotowana przez ich rodziców pod bacznym okiem Siostry Dyrektor – Sylwii Osetek.
Przedszkolaki ze wszystkich grup obejrzały przedstawienie z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Doskonałą grę rodziców uzupełniły fantastyczne stroje. Podczas występu z widowni co chwilę dobiegały okrzyki:  To moja Mama! Tato, jestem tutaj! Przedszkolaki były zachwycone i nagrodziły występ rodziców długimi i głośnymi brawami.
Na zakończenie spotkania smerf Łasuch przygotował dla wszystkich gości przepiękny tort, ułożony z kolorowych babeczek, a na zewnątrz czekały lody. 
    Serdecznie gratulujemy wszystkim rodzicom, mogą być z siebie dumni, ponieważ to jeden z piękniejszych prezentów jaki mogli dać swoim dzieciom.