Rozpoczęliśmy Tydzień Świętowania 22 - 05 - 2018

W poniedziałek 21.05.2018 r. rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu Tydzień Świętowania w ramach, którego obchodzić będziemy Dni Rodziny i Dzień Dziecka. Tego dnia dzieci uczestniczyły w trzech atrakcjach. Najpierw w przedstawieniu pt.: „Calineczka” w wykonaniu grupy Aniołków.
Mali artyści w barwny i interesujący sposób przybliżyli swoim koleżankom i kolegom historię małej Calineczki, która dzięki pomocy jaskółki, po wielu perypetiach przybyła do krainy kwiatów, gdzie odnalazła spokój i miłość księcia. Po części artystycznej dzieci wzięły udział w zajęciach sportowych „Kangurka” w ramach programu Przedszkoliada. Przedszkolacy wykorzystując piłki ćwiczyli przeróżne układy i uczestniczyli w zabawach ruchowych, w których towarzyszyli im śmieszne postacie: Pandanomix, mr Skunks, Elefant Trąbalski, Panna Bocianna, El Małpino i ciocia Pingu Adela. Na zakończenie przedszkolaki po sportowych przygodach, ale pełne sił, uczestniczyły w zajęciach rytmicznych prowadzonych przez panią Anię - ćwicząc pamięć słuchową i poczucie rytmu.
Poniedziałek przyniósł naszym przedszkolakom wiele dobrego humoru, energii i doznań artystycznych, a to dopiero początek wielkiego świętowania…


Zapraszamy do galerii