Dzień Mamy i Taty w grupie Promyczków 24 - 05 - 2018

    W środę (23.05.2018 r.) grupa Promyczków zaprezentowała swoim koleżankom i kolegom z przedszkola przedstawienie pt.: „Nie płacz Koziołku !”- był to ostatni sprawdzian przed wielkim występem przed rodzicami. Zaangażowanie małych artystów przebranych za zwierzęta widoczne było w każdym calu- pięknie recytowały wiersze i tańczyły. Nagrodą za ten występ były gromkie brawa zebranej publiczności.

    Z podobnym aplauzem spotkały się również dzieci po południowej prezentacji swoich artystycznych umiejętności dla rodziców. Prezentując historię koziołka ukazali zebranym, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie jak również że zawsze trzeba słuchać mamy i taty. Po spektaklu przedszkolaki recytowały wiersze dla swoich ukochanych rodziców i śpiewały piosenki. Nie obyło się również bez pięknego tańca do piosenki „Cudownych rodziców mam”. Na koniec spotkania „Promyczki” wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonywane prezenty i spędziły miłe popołudnie w ich obecności.

 

Galeria