Promyczki w Bibliotece 20 - 04 - 2018

       16 kwietnia dzieci z grupy „Promyczków” udały się do Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego       w Brzesku na lekcję biblioteczną.
Uczestnicy wycieczki zapoznali się w wyglądem biblioteki i jej wyposażeniem. Dzieci rozmawiały z Panią bibliotekarką na temat jej pracy, zapoznały się 
z regulaminem dotyczącym wypożyczania książek, założenia karty czytelnika oraz sposobem wypożyczania książek.
       Przedszkolaki   z   zainteresowaniem   i   uśmiechem   na   twarzach   przeglądały   ciekawe   i   interesujące   książki  z działu „Literatura dziecięca”. Razem   z   Panią   bibliotekarką przypomniały sobie zasady korzystania z książek oraz rozwiązywały zagadki na ich temat. Zapoznały się również z wyglądem  i przeznaczeniem czytelni oraz działu multimedialnego.


Galeria.