"Podaruj książkę" 24 - 04 - 2018

W  akcji „Podaruj książkę”, która trwała od 16 do 20 kwietnia 2018r., zebrano 111 książek. W zbiorze tym znalazły się: bajki, baśnie, wiersze, bajki grajki, komiks,  opowiadania religijne itp. Dziękujemy wszystkich, którzy włączyli się w naszą akcję i tym samym podzielili się książkami z dziećmi, które przebywają w szpitalu. Nasze Przedszkolaki za radość i chęć obdarowania innych zostały nagrodzone pochwałą oraz  kwiatuszkami na tablicy motywacyjnej. Książki zostaną przekazane na ręce Pani Karoliny Tyki, mamy naszych przedszkolaków Lilii i Jędrzeja, która przekaże książki publicznej jednostce: Szpitalowi Specjalistycznemu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie - Oddział Pediatryczny i Chirurgia dziecięca. Grono pedagogiczne dziękuje wszystkim za włączenie się w akcję!


Galeria