Pani Renata Serafin włączyła się w akcję ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" 17 - 04 - 2018

     17. 04. 2018 r. do przedszkola zawitała Pani Renata Serafin, która postanowiła włączyć się w akcję ,,Cała Polska Czyta Dzieciom” oraz opowiedzieć dzieciom o swoich zainteresowaniach. Na początek przeczytała dzieciom ich ulubione rymowane wiersze, które łatwo wpadają w ucho i zapadają w pamięć, dodatkowo doskonale rozwijają słownictwo i uczą dziecko zwracania uwagi na intonację, akcenty czy rytm. Następnie zaprezentowała ręcznie wykonane obrazy ilustrujące pory roku. 
    Dzieciom, bardzo spodobały się prace Pani Renaty i z zaciekawieniem słuchały o tym, jak powstawały oraz jakie materiały i przyrządy potrzebne były do ich wykonania. Na koniec, podziękowały Pani Renacie za miło spędzany czas i zaprosiły ją do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.