Obchodzimy Imieniny ks. Wojciecha 28 - 04 - 2018

W niedziele 22.04.2018 r. społeczność przedszkolna uczestniczyła w uroczystej Mszy św. w intencji Czcigodnego Księdza Proboszcza Wojciecha Wernera z racji Jego imienin.
By ten czas uczynić bardzo szczególnym, przedszkolaki pod kierunkiem Pana Andrzeja i siostry Sylwii zadbali o oprawę muzyczną, a rodzice włączyli się w Liturgie Słowa. Ofiarą Mszy św. wszyscy zebrani podziękowali Solenizantowi za Jego wierną posługę duszpasterską. 
Kontynuacją tej uroczystej chwili, było spotkanie w czwartek 26.05.2018 r. ks. Wojciecha Wernera z przedszkolakami. Dzieci złożyły Solenizantowi wierszowane życzenia: wytrwałości, spokoju, pogody ducha,  wielu Łask Bożych, mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej. Prosto płynące z serc dzieci życzenia przeplatały się z tańcem kwiatów i z krótką inscenizacją, z której dowiedzieliśmy się że - „Gdy Kapłan ma imieniny cieszą się nawet Nieba wyżyny!”.  Podczas występu nie zabrakło również piosenek, które bardzo wzruszyły naszego Gościa: „Życzę Ci Jezusa”, „Kalendarz ma kartek wiele”, „Dziś dzień imienin” i tradycyjne „Sto lat”.
Na koniec występów przedszkolacy wręczyły Solenizantowi wieniec imieninowy. 
Do tych szczerych i płynących życzeń włączyli się również pracownicy przedszkola i przedstawiciele Rady Rodziców, polecając księdza Wojciecha Jezusowi i Jego świętemu patronowi.
Całe spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, który przygotował dla nas ks. Wojciech.


Galeria