W miesiącu październiku obchodziła swoje urodzinki Emilka z grupy "Serduszek". 23 - 10 - 2017

W miesiącu październiku obchodziła swoje urodzinki Emilka z grupy "Serduszek". Po odśpiewaniu symbolicznego "Sto lat" każde dziecko składało jubilatce swoje życzenia. Mała jubilatka nie tylko obdarowała dzieci słodyczami ale otrzymała od koleżanek i kolegów z grupy laurkę oraz piękny prezent zakupiony przez Radę Rodziców. Zanim zaczęła się uroczysta zabawa wszystkie dzieci z całego przedszkola wzięły udział we Mszy Św. w czasie, której modliliśmy się za dzieci obchodzące urodziny. Po Mszy Św. przyszedł czas na zabawę przy „Krasnoludku”, piosence „Taki duży, taki mały” „Chuchuaa” oraz "Bańkę łap". Twarz Emilki promieniała radością. Po zdmuchaniu przez Emilkę świeczek i zjedzeniu pysznych galaretek wszystkie dzieci zostały zaproszone do dalszych zabaw z chustą animacyjną. Z pewnością dla wszystkich był to dzień pełen wrażeń oraz śmiechu aż do "łez".
 

Galeria