URODZINKI W GRUPIE III 30 - 10 - 2017

23 października, w poniedziałek, grupa "Aniołków" świętowała szóste urodziny Ady i Kacpra. Przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły we Mszy świętej w intencji dzieci obchodzących urodziny w miesiącu październiku. Po wspólnej modlitwie nadszedł czas na składanie życzeń, chóralne odśpiewanie tradycyjnego "Sto lat" oraz wesołe zabawy. Wielu emocji dostarczyła im zabawa w "Gorące krzesełka", gdzie nie tylko refleks, ale i trochę szczęścia potrzeba, aby wygrać. Dzieci chętnie dopingowały swoich faworytów, ciesząc się ich wygraną. Nie zabrakło również tak lubianej przez dzieci zabawy "Krętą ścieżką przez ogródek". Na koniec świętowania dzieci zasiadły wspólnie do stołu, jubilaci zdmuchnęli świeczki ze swoich pucharków a potem wszyscy mogli zajadać się urodzinowymi galaretkami. :) 
 

 

Galeria