Październikowe zamyślenia 24 - 10 - 2017

Październik to dla nas  wszystkich miesiąc wyjątkowy.  W tym okresie dzieciaki poznawały życie Jezusa i Maryi ujęte  w różańcowych tajemnicach,  w codziennej modlitwie różańcowej spełniając prośbę  Matki Bożej Fatimskiej,  polecały Maryi swoje rodziny, modliły się za tych, którzy nie kochają Jezusa oraz prosiły o pokój w świecie.
Zwieńczeniem naszych październikowo, maryjnych przemyśleń było wspólne uczestnictwo w nabożeństwie różańcowym.  18 X. w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku, zebrała się cała społeczność przedszkolna by wspólnie odmówić różaniec, który,  dzielne przedszkolaki,  poprowadziły pod kierunkiem s. Sylwii. Do modlitwy włączali się również rodzice dzieci, czytając rozważania między poszczególnymi tajemnicami. Dziękujemy wszystkim za wspólna modlitwę, która na pewno wniesie wiele dobrego w życie wszystkich uczestników.
W październiku chętne dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w Międzyprzedszkolnym konkursie plastyczno-technicznym: „Maryja w  oczach dziecka”  organizowanym przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP. w Tarnowie.
 Wśród laureatów konkursu nie zabrakło naszych wychowanków.  Nagrody i wyróżnienia otrzymali: Marysia Milewska, Zuzia Biel, Julia Grzesik, Karolina Sułek, Lena Jarosińska, Magdalena Wojnowska, Katarzyna Gurgul.
 

Zaprszamy do galerii