Pani Jesień czyta 30 - 10 - 2017

26 października do drzwi sali "Aniołków", w której czekały już średniaki i starszaki, zapukała Pani Jesień - z koszem pełnym darów jesieni, wiankiem z liści na głowie i szerokim uśmiechem na ustach. W jej rolę w tym roku wcieliła się pani Terenia Zachara. Dzieci rozprawiły się z pytaniami zadanymi przez Panią Jesień - wiedziały, po czym poznać jesień, jakie dary nam przynosi: owoce i warzywa. przedszkolaki wspólnie z przybyłym gościem "kroiły” w rytm muzyki warzywa na sałatkę. Później wysłuchały opowiadania czytanego przez Panią Jesień pt. „Jesień". Na koniec dzieci wraz z Panią Jesienią bawiły się wspólnie przy piosence „Jesienna gimnastyka”. W podziękowaniu za wizytę dzieci wręczyły naszemu gościowi laurkę i zaprosiły do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Pani Jesień zapowiedziała, że już wkrótce przybędzie do naszego przedszkola jej młodsza siostra....
 

Galeria