WYCIECZKA PO WITAMINY 05 - 04 - 2017

     5 kwietnia grupa „Aniołków” w ramach spaceru udała się do hurtowni owocowo-warzywnej „Martex”, w której to także zaopatruje się nasze przedszkole. Na miejscu przywitali nas właściciele, a po hurtowni oprowadziła nas pani Kasia. Dzieci rozpoznawały i nazywały wskazywane przez panią Kasię wszystkie owoce i warzywa, także te mniej znane. Chętnie skorzystały także z okazji i zasiadając za kierownicą wózka widłowego. Na koniec spotkania, pani Kasia włączyła się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom” i przeczytała wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”. Po spotkaniu dzieci poczęstowały się bananami, które z radością zjadły na deser po obiedzie.
     Po takiej wycieczce z pewnością chętniej będą sięgać bo witaminy zawarte w owocach i warzywach.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII :)