Imieniny ks. Prałata Józefa Mularza 27 - 03 - 2017

    Jak co roku, Przedszkolaki pamiętały o imieninach ks. Prałata Józefa Mularza, założyciela i budowniczego naszego Przedszkola. W czwartek delegacja przedszkola wraz z nauczycielami, s. Sylwią i Radą Rodziców udały się do Niego z montażem słowno – muzycznym,  życzeniami oraz słodkim prezentem.
W niedzielę 19.03.2017 r. społeczność przedszkolna uczestniczyła w uroczystej Mszy Św. z okazji Jego imienin z intencji rodziców i pracowników Przedszkola. Dzieci pod kierunkiem Pana Andrzeja  przygotowały oprawę muzyczną śpiewając pieśni religijne i psalm, oraz modlitwę wiernych nad którą czuwała s. Sylwia. Do liturgii słowa włączyli się również rodzice naszych przedszkolaków. Wszystko po to, by wspólnie  polecić Panu Bogu wszystkie intencje naszego marcowego Solenizanta, a tym samym wyrazić Mu naszą wdzięczność.


ZDJĘCIA Z IMIENIN