Święto Babci i Dziadzia 2021 01 - 02 - 2021

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka jest w naszym przedszkolu ważnym wydarzeniem, do którego wnuczkowie przygotowują się z wielkim zaangażowaniem. Niestety obecna sytuacja związana z pandemią nie pozwoliła nam zaprosić Dziadków na coroczne spotkanie. W związku z tym dzieci z wszystkich grup przygotowały niespodziankę, w postaci symbolicznych upominków oraz nagrania swojego występu, który Dziadkowie bezpiecznie będą mogli obejrzeć w swoich domach siedząc wygodnie w fotelach, przy ciepłej herbatce i ciasteczku. W czasie programu artystycznego przedszkolaki słowami wierszyków i piosenek podziękowali Babciom i Dziadkom za ciepło, troskę, cierpliwość wrażliwość i czas, jaki im okazują w każdej potrzebie. W tym miejscu korzystając z okazji w imieniu Dyrektor s.Sylwii i pracowników przedszkola składamy życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom naszych podopiecznych polecając Ich opiece Najświętszej Maryi Panny, wierząc, że za rok spotkamy się już w szerszym gronie na sali teatralnej, by znów świętować.

 

Galeria