I MIEJSCE W BRZESKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK O MUSZLĘ ŚW. JAKUBA 2021 05 - 02 - 2021

Zgodnie z tradycją, przedstawiciele dzieci z Publicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. S. Faustyny, jako "Serduszka Faustynki”, wzięły udział w „Konkursie kolęd i pastorałek o Muszlę św. Jakuba” organizowanym przez Parafię NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku. Przygotowania do konkursu, pod okiem pana Andrzeja Gicali i s. Sylwii Osetek, rozpoczęły już końcem grudnia. Przedszkolaki nie dały się chorobom i zniechęceniu, choć bywało różnie i zaśpiewały i nagrały kolędę „Jezusa narodzonego”. Występ uświetniła samodzielna gra na instrumentach, w aranżacji Pani Anny Piech. Trud przygotowania: codzienne próby, także czasie ferii zimowych, nauka gry i śpiewu, zostały docenione przez jury. Przedszkolaki znalazły się w gronie laureatów, a w dniu 31 stycznia, uczestnicząc w Brzeskim Wieczorze Kolędowym, ogłoszeni zostali jako zwycięzcy XVI Brzeskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek o Muszlę św. Jakuba w swojej kategorii wiekowej, zajmując I miejsce.


Poniżej link do relacji z tego wydarzenia
https://youtu.be/zNyZw0Dykhw


Ciesząc się zwycięstwem serdecznie dziękujemy tym, którzy nas wspierali i przygotowali, szczególnie p. Andrzejowi, rodzicom, którzy przywozili dzieci na próby, a także tym którzy pomagali w nagrywaniu.
Warto było … GRATULUJEMY DZIECIOM I RODZICOM

 

Galeria