Radosny dzień - spotkanie ze Św. Mikołajem 08 - 12 - 2020

W piątek 04.12.2020 r. do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj-ważny dla dzieci na całym świecie. O tym, że pojawi się w naszych progach świadczyły pewne znaki, które od kilku dni pojawiały się na salach: dekoracje, ćwiczone piosenki i wierszyki na Jego powitanie, jak również tajemnicze telefony do s. Sylwii i pań wychowawczyń z zapytaniami jak się sprawują dzieciaki.

I stało się...pomimo braku białego puchu w godzinach przedpołudniowych pojawił się nasz wspaniały Gość z Nieba. Najpierw odwiedził grupę średniaków, potem maluszków, a na końcu zapukał do sali starszaków. Dzieci witały Go piosenkami i wierszami, które specjalnie dla Niego przygotowały. Był też czas na rozmowy z Mikołajem i moment wręczania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Święty Mikołaj nie zapomniał także o wszystkich pracownikach placówki. Atmosfera spotkania była radosna i ciepła, na twarzy wszystkich dzieci malował się uśmiech i szczęście. Wiadomo jednak, że wszystko co dobre szybko się kończy i tak też było w tym przypadku - po miłych chwilach nastąpił czas rozstania- Mikołaj chciał uszczęśliwić też inne dzieci z brzeskich przedszkoli. Dzieci na pożegnanie wyrecytowały Niebiańskiemu Gościowi wierszyk  i zapewniły Go o tym, że będą codziennie robić dobre uczynki.

Gdy tylko nasz gość opuścił placówkę z sal dobiegały szeleszczące odgłosy rozpakowywanych paczek i radosne głosy dzieci  …

Święty Mikołaju! Bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś wszystkim swoją obecnością, będziemy czekać na Ciebie z utęsknieniem...
 

Galeria