Jasełka 2020 23 - 12 - 2020

Tradycyjnie w dniach 17.12. do 22.12.2019r. w naszym przedszkolu panowała radosna atmosfera, spowodowana zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Jak co roku dzieci wraz z Siostrą i paniami przygotowywały się do wielkiego wydarzenia jakimi są Jasełka. W tym roku z powodu sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju na widowni nie mogliśmy gościć rodziców. W związku z tym, wszystkie występy poszczególnych grup zostały nagrane przez pana Jakuba (tatę Michała i Gabrysia) oraz panią Monikę i udostępnione przez nauczycielki na znanym kanale internetowym.
Występy rozpoczęły przedszkolaki z grupy najstarszej 17 grudnia, dzień później wystąpiły dzieci z grupy integracyjnej , a zakończyły 22 grudnia przedszkolaki z grupy najmłodszej. Dzieci wykazały się wielkim talentem i entuzjazmem wcielając się w role, pięknie recytowały swoje kwestie, śpiewały kolędy i pastorałki oraz wykonały tańce oddając tym hołd Dzieciąteczku. Nad całą oprawą muzyczno, dopełnianą grą świateł czuwał nasz niezastąpiony pan Andrzej, za co składamy mu serdeczne podziękowania. Z kolei w środę 23.12.2020 r. dzień przed Wigilią, odbyło się w naszej placówce wspólne spotkanie opłatkowe dla wszystkich przedszkolaków i personelu . Tradycyjnie rozpoczęło się ono wspólną modlitwą w kaplicy, po czym wszyscy udali się do sali „Owieczek”, by tam połamać się opłatkiem i spożyć tradycyjny obiad wigilijny – barszczyk z uszkami i rybę. W tym dniu, odbyły również stające się tradycją Jasełka przygotowane dla dzieci przez pracowników przedszkola. 

Galeria zdjęć