Bal aniołów i świętych 2020 29 - 11 - 2020

Czwartek 26.11.2020r. był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu. Odbył się bal, na który  czekaliśmy od dawna. Przedszkole wypełniło się świętymi oraz aniołami. Każda grupa bawiła się doskonale. Były tańce, zabawy z balonami, quizy z wiedzy biblijnej. Wszyscy śpiewali znane piosenki „Taki duży, taki mały” czy „Góry do góry”. Kolejnym ważnym elementem tego dnia było rozstrzygnięcie konkursu pt. „Mój Święty Patron” i „Mój Anioł Stróż”. Dzieci były podekscytowane i szczęśliwe, ponieważ każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek. Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy. Ostatnim istotnym punktem było świętowanie urodzinek – tym razem odbyły się one w grupach maluszków i średniaków. Jubilatami u Słoneczek byli Jaś N., Franiu H. oraz Franiu W., natomiast u Gwiazdeczek świętowała Liliana Z. Urodzinkowe życzenia i radości przeplatały się anielskimi śpiewami. Wszystkim przedszkolakom dziękujemy za wspaniałą zabawę, a rodzicom za przygotowanie strojów. Kolejny bal już za rok…


Galeria