Wesołe świętowanie Urodzinek 13 - 10 - 2020

W środę 30.09.2020 odbyły się w przedszkolu pierwsze w tym roku przedszkolnym Urodziny. Naszymi jubilatami były dzieci urodzone we wrześniu: Zosia z grupy maluszków, Darek z grupy średniaków oraz Antoś z grupy starszaków.

Z tej okazji wręczono jubilatom urodzinowe laurki i prezenty , a wszystkie dzieci odśpiewały „Sto lat” i złożyły serdeczne życzenia swoim kolegom i koleżankom. Następnie naszedł czas na Urodzinowe Pucharki i owocowe galaretki. Po uroczystej części dnia, dzieci spędziły czas na wspólnej zabawie.

Jednak to nie był koniec atrakcji w tym wyjątkowym dniu, ponieważ Przedszkolaki udały się również na parafialną salę teatralną, gdzie obejrzały spektakl pt. „Wieża do nieba” w wykonaniu aktorów z Teatru Eden. Dzieci z grupy „Gwiazdeczek” i „Owieczek” miały okazję wystąpić na scenie razem z aktorami. Wspaniałe przedstawienie odnosiło się do opowiadania o biblijnej Wieży Babel, a Przedszkolaki mogły przekonać się, jak ważne jest bycie dobrym człowiekiem.

Galeria