Pasowanie 2020 21 - 10 - 2020

Dzień 19 października na długo pozostanie w pamięci dzieci z grupy „SŁONECZKA”. Wtedy właśnie odbyła się pierwsza ważna dla przedszkolaka uroczystość, czyli Pasowanie.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Za swój występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Po części artystycznej, maluszki obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Siostra Dyrektor Sylwia Osetek dokonała uroczystego pasowania, każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom oraz rożek obfitości.
Maluszkom serdecznie gratulujemy!


Galeria