Pasowanie 2020 21 - 10 - 2020

Dzień 19 października na długo pozostanie w pamięci dzieci z grupy „SŁONECZKA”. Wtedy właśnie odbyła się pierwsza ważna dla przedszkolaka uroczystość, czyli Pasowanie.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Za swój występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Po części artystycznej, maluszki obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Siostra Dyrektor Sylwia Osetek dokonała uroczystego pasowania, każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom oraz rożek obfitości.
Maluszkom serdecznie gratulujemy!