Udział w Przedszkoliadzie 2020 28 - 02 - 2020

W środę 19 lutego 2020 r. w godzinach przedpołudniowych było pusto w całym przedszkolu, a powodem tego był wyjazd dzieci do Bochni na coroczną imprezę sportową ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020. W trakcie zabaw ruchowych przedszkolaki miały możliwość uczestniczyć w wielu dyscyplinach sportowych m.in.: piłce nożnej, koszykówce, siatkówce i piłce ręcznej. Nie zabrakło także czasu na relaks podczas rysowania i zdrowego posiłku w przerwie zmagań sportowych. Nad całym spotkaniem bacznie czuwał Kangur ze swoimi przyjaciółmi: Play-Doh i Mocu, którzy wzbudzali wśród uczestników wiele optymizmu. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal i niespodziankę, o którą zadbali sponsorzy Przedszkoliady.