Bal karnawałowy "Przyjaciele przyrody" 18 - 02 - 2020

​Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w sobotę 15.02.2020 r. o tematyce „Przyjaciel przyrody”. Wszyscy uczestnicy zabawy prezentowali piękne i pomysłowe stroje. Spotkać tutaj można było m.in. lisa, zająca, biedronki, pszczółki, motyle, krasnala i wiele innych postaci. Sala była przystrojona w ogromną ilości balonów, a gra świateł, dym i bańki mydlane nadawały prawdziwie  karnawałowego klimatu. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich przybyłych gości rozpoczęła się zabawa.
Siostra Sylwia dołożyła wszelkich starań, aby każdy dobrze się bawił. Z tej okazji zaprosiła wodzireja, który zorganizował zabawy oraz tańce dla najmłodszych, ale i tych większych uczestników imprezy. Po krótkim odpoczynku i poczęstunku przygotowanym przez rodziców  nadszedł nasz na konkursy i upominki. Tym miłym akcentem zakończyła się doroczna zabawa. „Przyjaciele przyrody” wrócili do swoich domów z uśmiechem na twarzy i balonami w garści.

 

Zapraszamy do galerii!