Wspólne kolędowanie w Zol-u 16 - 01 - 2020

Tradycją naszego przedszkola są coroczne odwiedziny w Powiatowym Publicznym Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Brzesku. Zawsze pamiętamy o naszych bliźnich, dlatego i w tym roku nie mogło nas tam zabraknąć. W piątek 10.01.2020r. dzieci z najstarszej grupy ,,Serduszek" zawitały z kolędą u podopiecznych zakładu. Wspólne śpiewy, pokaz tańca aniołków oraz jasełkowe stroje, stworzyły radosną atmosferę. Występ przyniósł widzom uśmiech na twarzy, ale też łzy wzruszenia. Dzieci na pamiątkę spotkania rozdały drobne prezenty, w zamian otrzymały gromkie brawa, przybory plastyczne oraz zaproszenie na kolejne spotkanie. Pragniemy serdecznie podziękować pracownikom ZOL-u za ich trud i wysiłek w czynieniu dobra, a wszystkim podopiecznym placówki życzymy zdrowia i Błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku 2020.


Galeria