"Najlepszy prezent" Teatr Eden 27 - 01 - 2020

W piątek 24.01.2020 r. rozpoczęliśmy wspólnie z naszymi przedszkolakami nowy sezon spotkań z teatrem, który zainaugurowali aktorzy „Teatru Eden” z Wieliczki spektaklem „Najpiękniejszy prezent”.
Tradycyjnie dzieci były świadkami wspaniałego przedstawienia z przesłaniem, którego morał głosił, że miłość i rodzina są ważniejsze niż praca i pogoń za dobrami materialnymi. Bohaterem opowiedzianej historii był Piotruś, który marzył o tym, by jego zabiegany tata, dokonał słusznego wyboru i święta spędził z rodziną. Marzenie chłopca spełniło się dzięki pomocy Anioła, który z pomocą naszej wspanialej widowni uświadomił zapracowanemu tacie, że żadne najdroższe prezenty często kupowane nie zastąpią miłości i bliskości ukochanej osoby.