Dzień Babci i Dziadka w 2020 r. 27 - 01 - 2020

W dniach od 21 do 23 stycznia mieliśmy szansę docenić wyjątkowych członków naszych rodzin – Babcię i Dziadka. Z okazji Ich święta dzieci z pomocą nauczycielek przygotowały montaż słowno-muzyczny.
W pierwszej odsłonie występu każda z grup przedstawiła „Jasełka”, w drugiej części Przedszkolaki zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce przygotowane na cześć Babci i Dziadka. Licznie przybyli Goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. W trakcie uroczystości Dziadkowie zostali zaproszeni do wspólnego kolędowania, a wnuki z grupy „Owieczek” i „Serduszek” zaprosili także swoich bliskich do zabaw tanecznych.
Po występie artystycznym Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a wnuczęta wręczyły Im samodzielnie przygotowane prezenty.