Wizyta Św. Mikołaja w przedszkolu 09 - 12 - 2019

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Tym razem nasz dostojny gość pojawił się na terenie naszej placówki w czwartek 05.06.2019 r.  Najbardziej znany biskup na całym świecie nie zawiódł dzieci i dotarł do nich pomimo braku śniegu, ale jak to bywa ze świętymi, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych:).
Swoją wizytę podzielił na trzy spotkania, najpierw pojawił się u maluszków, następnie u średniaków, by w końcu zobaczyć się ze starszakami. Przedszkolaki gorąco powitały Świętego Mikołaja i przedstawiły mu część artystyczną, którą dla niego przygotowały. Były piosenki i wierszyki, a także zabawy ruchowe, które dostarczyły wszystkim wiele radości. Potem nastąpił najprzyjemniejszy moment: wręczanie prezentów i sesja fotograficzna z Mikołajem. Prezenty otrzymali wszyscy łącznie z całym personelem, który podobnie jak dzieci też musiał wykazać się wiedzą i umiejętnościami, by otrzymać podarunek.
Po południu w całym przedszkolu panowała miła i świąteczna atmosfera- słychać było radosne piski i widać było malujący się na twarzach dzieci szczery uśmiech. Niestety spotkanie z naszym Gościem musiało dobiec końca, by nasz Święty mógł odwiedzić inne oczekujące na Niego dzieci. Dziękujemy Święty Mikołaju za tak pięknie spędzony czas, obiecujemy, że będziemy się starać robić dobre uczynki mając nadzieję, że te 365 dni szybko miną i znów się spotkamy.
 

 

Galeria