"Maluszki" na warsztatach 09 - 12 - 2019

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia maluszki także miały okazję wziąć udział w warsztatach bożonarodzeniowych. Wszystko dzięki Pani dyrektor Agacie Sady, mamie Marysi z grupy Serdeuszek, która przyjechała do nas wraz z pracownikami Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łysej Górze. Po krótkim instruktarzu i przygotowaniu przedszkolaki zabrały się do pracy. Każde z dzieci otrzymało kawełek gliny, wałek oraz bożonarodzeniowe foremki. W mig powstawały piękne choinki, anioły i śnieżynki. Zarówno dzieciom jak i pracownikom zakładu oraz przedszkola współpraca przebiegała znakomicie, czego efektem były gotowe ozdoby. Po zakończonych warsztatach dzieci podziękowały za tak ciekawą lekcję i miło spędzony czas, wręczyły upominki, a także zaśpiewały kolędę. Za aktywny udział i pięknie zrobione ozdoby, maluszki również otrzymały prezenty w postaci ręcznie wykonanych ozdób choinkowcyh. Z pewnością będą zdobić one tegoroczne choinki. Jesteśmy wdzieczni Pani dyrektor i Pracownikom zakładu za odwiedziny i przedstawienie nam swojej pracy.

 

Galeria