Dzień pełen wrażeń - urodzinki i rozstrzygnięcie konkursu 16 - 12 - 2019

W środę 11.12.2019 r. bawiliśmy się na ostatnich w tym roku przedszkolnych urodzinkach. Tradycyjnie cała uroczystość rozpoczęła się od wspólnej modlitwy w kaplicy za jubilatów i ich rodziny: Jana i Karola z grupy najmłodszej, Michała i Filipa z grupy średniaków oraz Antoniego z grupy „0”. Modlitwę tą poprowadziła z przedszkolakami s. Sylwia. Następnie na poszczególnych grupach rozpoczęły się zabawy naśladowczo- sportowe, poprzedzone wręczeniem jubilatom prezentów i pamiątkowych laurek. Nie obyło się także, bez urodzinowych galaretek i zdmuchiwania świeczek.
Dodatkową atrakcją tego dnia było również rozstrzygnięcie konkursu „Ekologiczna ozdoba choinkowa” oraz wręczenie upominków i dyplomów. Uczestnicy wykazując się zaangażowaniem stworzyli oryginalne prace z materiałów recyklingowych i przyrodniczych, które można było obejrzeć w holu przedszkola.
Laureatami w poszczególnych grupach (od najmłodszych do najstarszych) zostali :
1 miejsce- Dominika, Wiktor, Zuzanna;
2 miejsce- Karol M. , Zosia J, Eliza;
3 miejsce- Leon G., Michał, Mateusz;
Miło nam poinformować, iż prace tych dzieci wezmą udział w konkursie „Szopka bożonarodzeniowa i ozdoba choinkowa” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów, życzymy spełnienia wszystkich marzeń naszym jubilatom i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych urodzinek już w nowym roku...
 

Galeria