Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 272

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 31

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arquaero/ftp/przedszkole-faustyny.pl/system/codeigniter/core/Exceptions.php:183)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 31

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arquaero/ftp/przedszkole-faustyny.pl/system/codeigniter/core/Exceptions.php:183)

Line Number: 701

Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. S. Faustyny - Brzesko - Teatrzyk "Gburek w Krainie Mydła" | Blog

Teatrzyk "Gburek w Krainie Mydła" 12 - 11 - 2019

W dniu 12.11.2019 gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Agencji Artystycznej „Uśmiech” , którzy odegrali przedstawienie pt. „Gburek w Krainie Mydła”.

Głównym bohaterem przedstawienia był kapryśny krasnal, który zwykle był niezadowolony, szczególnie wtedy, kiedy nadchodziła pora mycia się lub sprzątania w chacie. Pewnego dnia postępowanie krasnala zmieniło się, gdy ten trafił do Magicznej Krainy Mydła.

Podczas przedstawienia dzieci miały okazję przekonać się jak ważna jest higiena osobista oraz dbanie o porządek w najbliższym otoczeniu: domu, przedszkolu, placu zabaw.

Po występie dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami.