Pasowanie 2019 06 - 11 - 2019

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. W naszym przedszkolu odbyło się ona 30 października 2019 r. Od samego rana w grupie „Gwiazdeczek” trwały przygotowania i próby do przedstawienia. Gdy nadszedł wyczekiwany moment w sali zgromadzili się goście. Maluszki rozpoczęły uroczystość krótką częścią artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy i taniec z chustami. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Siostrę Dyrektor Sylwię Osetek. Dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz słodki upominek. Dzieci z uśmiechem na twarzy przyjęły życzenia od dumnych i wzruszonych rodziców. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, za który serdecznie dziękujemy. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji, miłych wrażeń zarówno dla dzieci, wszystkich gości jak i nauczycielek.

Galeria