Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 272

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 31

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arquaero/ftp/przedszkole-faustyny.pl/system/codeigniter/core/Exceptions.php:183)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 31

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arquaero/ftp/przedszkole-faustyny.pl/system/codeigniter/core/Exceptions.php:183)

Line Number: 701

Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. S. Faustyny - Brzesko - Świętujemy w Dzień Edukacji Narodowej | Blog

Świętujemy w Dzień Edukacji Narodowej 17 - 10 - 2019

Poniedziałek 14 października 2019 r. był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu. W całej Polsce obchodzono Dzień Edukacji Narodowej- święto wszystkich nauczycieli oraz osób związanych ze szkołą lub przedszkolem. Z samego rana odbyła się Msza Św. w intencji wszystkich pracowników przedszkola, w której wzięli udział również chętni rodzice. Przedszkolaki z grupy Serduszek, nie zapomniały o swoich nauczycielkach i przygotowały krótki montaż słowno - muzyczny. Pod okiem rodziców i Pani Ani uczyły się wierszyków i wesołej piosenki. Wszystkim występ bardzo się podobał, a wzruszenie malowało się na twarzach pań nauczycielek. Po złożeniu życzeń rozpoczęło się świętowanie we wspólnym gronie.