Rozpoczynamy nowy rok przedszkolny z Panem Bogiem i rodziną 07 - 10 - 2019

We wtorek 01.10.2019 r. uroczystą Mszą św. w Kościele Parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku, pod przewodnictwem ks. Wojciecha Wernera, uczciliśmy rozpoczęcie nowego roku przedszkolnego 2019/2020.
We Mszy św. uczestniczyli przedszkolacy wraz z rodzicami, siostra Dyrektor, wychowawczynie i personel placówki. Tradycyjnie o oprawę muzyczną tego wielkiego wydarzenia zadbał pan Andrzej wraz z S. Sylwią. Zebrani w uroczysty sposób podziękowali Panu Bogu za minione wakacje i prosili o zdrowie i błogosławieństwo na cały czas nauki i zabawy.
Tuż po uroczystości odbył się Piknik Rodzinny, w czasie którego każdy mógł znaleźć coś miłego dla siebie. Był to moment na zabawę z zaprzyjaźnionym Kangurkiem, a także harce na placu zabaw i w „Dmuchanym zamku”. Oprócz tego nie zabrakło pysznej chrupiącej kiełbaski z grilla i smakowitych ciast . Całemu wydarzeniu sprzyjała piękna słoneczna pogoda, która jeszcze dzień wcześniej nie napawała optymizmem.

Galeria