Misia Marysia 17 - 10 - 2019

W poniedziałek 07.10.2019 r., do naszego przedszkola zawitała Misia Marysia. Było to możliwe dzięki nawiązanej współpracy z Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Brzesku. Misia Marysia to żywa maskotka, która wciągneła naszych przedszkolaków do wspólnych harców, figlli i śpiewu. Dzieci z grup Serduszek i Owieczek wspaniale bawiły się przy piosence Idziemy do Zoo. Dzieci naśladowały dzike zwerzęta oraz rozwiązywały interesujące zagadki. Z pewnością dzięki takim warszatom dzieciaki wraz z rodzicami będą chetniej odwiedzały bibliotekę oraz korzystały z dostępnych tam zbiorów. Dziękujemy Pani z RCKB za zaangażowanie i ciekawe zajęcia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, które odbędą się 16.10.2019 r.