Poznajemy zasady bezpieczeństwa z teatrzykiem 22 - 09 - 2019

W dniu 19.09.2019. zawitał do naszego przedszkola teatrzyk „Agencja Artystyczna Kanon” z przedstawieniem pt. „Kalejdoskop Zagrożeń – bezpieczeństwo.”
Z leśnej, baśniowej krainy w rzeczywistym świecie pojawiła się postać krasnala, który nie wiedział jak się poruszać po „ miejskiej dżungli.” Dzięki poznanej przyjaciółce nauczył się przechodzenia przez jezdnię i poznał niebezpieczeństwa związane z agresywnymi zwierzętami. Dowiedział się też co to jest Internet i co czyha na niego, kiedy zaufa osobie, której nie zna.
Ważną postacią, która pojawiła się także w przedstawieniu była policjantka, która pomogła i nauczyła zarówno bohatera jak i wszystkie przedszkolaki, że każdy zły występek będzie ukarany, a dziecko postępujące nierozsądnie i nie stosujące się do zaleceń i reguł może przysporzyć sobie, rodzicom i opiekunom wiele problemów. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy i w pełnym skupieniu oglądały przygody, z których na pewno wyniosły wiele dobrego.

Galeria