Pożegnanie gr. Promyczków 10 - 07 - 2019

18 czerwca 2019r. oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Dzień był wyjątkowy i pełen wrażeń, ponieważ dzieci z grupy Promyczków, żegnały się z przedszkolną przygodą. Po smacznym obiedzie rozpoczęły się przygotowania do uroczystości. Na początku udaliśmy się na Mszę Św.,w której licznie uczestniczyli również rodzice naszych przedszkolaków. Następnie po powrocie do przedszkola, nadszedł czas na występy artystyczne przygotowane przez dzieci na placu zabaw. Jako pierwsi zaprezentowali się średniacy, którzy wierszykami i tańcem pożegnali swoich starszych kolegów. Wzruszone Promyczki po raz ostatni wyszły na scenę i długim pociągiem pokonywali kolejne stacje, sprawdzające ich wiedzę oraz przygotowanie do szkoły. Po występach nastąpiły gromkie brawa, a Promyczki pozostały na scenie, aby odebrać z rąk S. Sylwii dyplomy oraz słodkie upominki, a i od Rady Rodziców również mogli się spodziewać miłej niespodzianki.Wszyscy  starszacy kończący przedszkole pożegnali się z nauczycielkami miłym słowem oraz uściskiem dłoni. Przedszkolaki z pozostałych grup, także otrzymały nagrody za wytrwałość i duże postępy poczynione w ciągu ostatniego roku, a od dumnych rodziców uściski i całusy. Po części oficjalnej nastąpił  poczęstunek oraz zabawy na placu przedszkolnym. I tym, oto sposobem pożegnaliśmy kolejny rok szkolny i po wakacyjnym odpoczynku wracamy z nową energią i zapałem na kolejne miesiące.