Emocjonujący mecz 02 - 07 - 2019

 

W czwartek 13 czerwca 2019, tradycyjnie jak co roku, nasze przedszkolaki wzięły udział w niebywałym wydarzeniu sportowym - a mianowicie w turnieju piłki nożnej, pod okiem profesjonalnego trenera i sędziego pana Radosława Szewczyka. Przedszkolaki podzielone na grupy z uśmiechem i wielką radością uczestniczyły w grze zespołowej, która wymagała nie tylko zwinności i dobrej koordynacji, ale również współpracy między piłkarzami.

Z trybun przedszkolnego tarasu graczy zagrzewała do działań niesamowita publiczność i cheerleaderki. Po rozgrywkach mali sportowcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z panem Radkiem i odebrały dyplomy.

Uwieńczeniem sportowych zmagań jak co roku, stał się mecz pracowników przedszkola, który dostarczył wszystkim wiele radości.
 

Galeria