Komendat Policji - Cała Polska Czyta Dzieciom 21 - 06 - 2019

W dniu 11.06.2019 nasze przedszkole odwiedził tata Michałka- Komendant Policji w Brzesku, pan Bogusław Chmielarz. Tematem spotkania było przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant przypomniał jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Włączył się również do akcji „Cała Polska czyta dzieciom” czytając opowiadanie pt.”Jaśka pierwszy dzień nowej szkoły”. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły panu policjantowi podziękowanie i zaprosiły do wspólnego zdjęcia.