Czerwcowe Urodzinki 18 - 06 - 2019

W czerwcu przedszkolne urodzinki były wyjątkowe, ze względu na zbliżające się wakacje świętowały dzieci aż z trzech najbliższych miesięcy. Naszymi jubilatami byli: Marysia, Kaja, Dominik, Leon, Julian, Marysia P., Oliwier, Liliana, Hania, Marysia Sz., Zosia, Rita, Martynka, Michał Ch., Dawid, Ania, Szymon, Kacper C., Staś, Lena, Michał, Zosia K. W intencji wszystkich dzieci odmówiono wspólną modlitwę, składano sobie najlepsze życzenia, a także częstowano, tym co dzieci bardzo lubią, czyli słodkościami. Po poczęstunku nastąpiły szalone zabawy, w rytm wakacyjnej muzyki i tańca. Dzieci mogły wykazać się w konkurencjach sprawnościowych – tor przeszkód, zawsze wywołuje sportowe emocje. Zabawy z chustą animacyjną, przenoszą w bajkowy świat marzeń. Każde urodzinki to nasze małe święto, które pozwala na przyjazną integrację, kształtuje w dzieciach poczucie wspólnoty oraz daje możliwość beztroskiej zabawy.