Wycieczka po "Małej Ojczyźnie" - Brzesku 13 - 05 - 2019

10.05.2019r. dzieci z gr. Serduszek i Owieczek wybrały się na pieszą wycieczkę po naszej "Małej Ojczyźnie". W ten radosny dzień nasze dzieci wyruszyły na długi wiosenny spacer ulicami miasta. Przedszkolaki radośnie maszerowały w patriotycznym pochodzie i zwiedzały ważne miejsca: Kościół Św. Jakuba Apostoła, Ratusz w Brzesku, RCKB, Pocztę, Sąd, Cmentarz żydowski, oraz piękny Rynek gdzie pośrodku rynku stoi piękna zabytkowa figura Św. Floriana. Po spacerze na świeżym powietrzu Przedszkolaki zostały obdarowane słodkimi cukierkami, kupionymi w przydrożnym sklepiku. Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola. Buzie nie zamykały się dzieciom od opowieści o wspaniałych miejscach jakie mogły zwiedzić podczas spaceru.