Urodzinowy dzień w maju 15 - 05 - 2019

14 maja to urodzinkowy dzień. W tym dniu, w przedszkolu swoje święto obchodzili: w grupie "Owieczek" - Marcelinka, "Serduszek" - Iwo, zaś w grupie "Promyczków”  - Madzia, Marysia, Oliwka oraz Konrad. Najważniejszym punktem urodzinek była poranna Msza św. sprawowana w intencji wszystkich majowych jubilatów z naszego przedszkola. Po uroczystej Mszy Św. wszyscy rozeszli się do swoich przystrojonych sal. Kiedy jubilaci zajęli honorowe, urodzinowe miejsca wszyscy odśpiewali  „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia.  Koledzy i koleżanki z poszczególnych grup chcąc sprawić jubilatom niespodziankę, w tym dniu wręczyli laurkę wraz z urodzinowym prezentem. Następnie wspólnie ruszyliśmy do wesołych zabaw przy dźwiękach dziecięcych piosenek. Odbyły się także zabawy z chustą animacyjną takie jak: karuzela czy paczuszka oraz zabawy taneczne jak np. budujemy mosty, taniec przyklejaniec, czy jedzie pociąg. Nie zabrakło również zabaw ruchowych wykorzystując ścieżki sensoryczne. Tego dnia  nie zabrakło także owocowych galaretek – tradycyjnego urodzinowego poczęstunku. 

Galeria