Zajęcia otwarte w gr. "Serduszek" 02 - 04 - 2019

28 marca 2019 r. w grupie „Serduszek”odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców.Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców,a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej.Cieszymy się, że mimo wielu obowiązków rodzice przybyli do naszego przedszkola,by towarzyszyć swoim pociechom.Tematem przewodnim podczas zajęć otwartych były "Wiosenne niespodzianki".Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania,poczynając od wysłuchania listu Zagubionej Biedronki, poprzez nazwanie mieszkańców łąki,dekodowanie drogi,taniec motyli,rachunki Pani Wiosny,aż poprzez wspólną zabawę z rodzicami w bociana i żaby,oraz wspólne wykonanie pracy technicznej Stokrotki.W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności,koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności,dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie.Po spotkaniu zostały już tylko miłe wspomnienia.Dziękuje wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.