Sportowe zabawy z Kangurkiem 10 - 03 - 2019

Czwartek 07.03.2019 r. był dniem bogatym w doświadczenia sportowe. Dzieci z wszystkich grup wraz z siostrą Agnieszką i paniami udały się do Bochni na spotkanie z Kangurem, w ramach Orlen Przedszkoliada Tour 2019, by po raz kolejny przekonać się, że sport jest zdrowy i radosny.
Cała impreza rozpoczęła się prezentacją grup, które przybyły na to wielkie wydarzenie sportowe. Następnie zabawa była przeniesiona do odpowiednio przygotowanych stref: piłki siatkowej, piłki nożnej, piłki ręcznej i koszykówki, gdzie przedszkolaki pod bacznym okiem instruktorów podejmowały wyzwania sportowe, które ćwiczyły szybkość i zwinność. Nie zabrakło, także sfery, w której dzieci mogły posilić się zdrowymi produktami i relaksować się rysując przeróżne ilustracje.
Po aktywnym spędzeniu czasu, wszyscy uczestnicy Przedszkoliady 2019 otrzymali dyplomy, medale i upominki ufundowanie przez sponsorów. Wydarzenie uwieńczyło pamiątkowe zdjęcie z Kangurkiem, który już zapraszał dzieci na kolejne spotkania.
Nasze wysportowane przedszkolaki bawiły się znakomicie, z radością podchodziły do wszystkich konkurencji i wróciły zadowolone oraz uśmiechnięte.

Galeria