Spotkanie z fizjoterapeutą 21 - 02 - 2019

W dniu 19.02.2019. gościliśmy w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” mamę naszego przedszkolaka Leona panią Małgorzatę Łaczek-Wójtowicz - fizjoterapeutę. Pani Małgorzata przeczytała nam bajkę o nudzie z serii „7 nawyków Szczęśliwego Dziecka” Seana Covey nawiązując do swojego zawodu fizjoterapeuty, który wykonuje z pasją i oddaniem. Na spotkanie nasz gość zabrał ze sobą „Kostka” - szkielet ludzki, aby przybliżyć dzieciom budowę ciała człowieka. W czasie prelekcji pani Małgosia odsłoniła nam wiele tajników pracy i pokazała sprzęt jaki jest potrzebny do ćwiczeń: dyski, wałki, piłki, taśmy, lampę naświetleniową.
Dzieci z uwagą słuchały opowiadania o zawodzie fizjoterapeuty, a na koniec wręczyły mamie Leona podziękowania i zrobiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie
 

Galeria